Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Умови угоди

AGTLTax&Legal зареєстрована за законодавством України.

Інформація на даному сайті (надалі– "сайт"), надана користувачам для загального ознакомленияорганизацией AGTL, зазначеної на головній сторінці та в якості власника сайту (далі – AGTL), ипредназначена для надання користувачам інформації загального характеру. Этаинформация не призначена для заміни і не замінює будь-либопрофессиональные консультації або послуги з питань аудиту та налогообложенияили інших питань. Із зазначених питань необхідно звертатися кпрофессиональным експертам AGTL,що спеціалізуються у відповідних галузях.

Залежно від конкретныхфактов і обставин законодавство та регулюючі норми можуть применятьсяпо-різному. Виходячи з особливостей електронних комунікацій у всьому світі, AGTLне гарантує, що сайтбудет працювати безперебійно, без затримок, помилок і упущень і не буде зараженэлектронными вірусами. З урахуванням цього інформація надається такий"як є", без будь-яких прямих або непрямих гарантій, в тому числі щодо її точності, своєчасності і повноти. Ні при какихобстоятельствах AGTL, любойиз партнерів, афілійованих осіб, директорів, агентів або сотрудниковперечисленных організацій не несуть відповідальності за будь-які прямі,непрямі, ненавмисний, який визначається обставинами справи, присуджується впорядку покарання, штрафного або будь-якої іншої шкоди (включаючи, в тому числі,відповідальність за втрату експлуатаційних якостей, втрату даних або збитки у вигляді упущеної вигоди) незалежно від форми позову, включаючи, але не ограничиваясьисками з контракту, необережності або делікту, що виникає у зв'язку з сайтом,його змістом, або в результаті доступу на такий сайт, або копіювання,відтворення або іншого використання сайту.

Оскільки зміст сайту(включаючи будь-які концепції, ідеї, методи, процедури, процеси, ноу-хау,техніки, програми, публікації, моделі, шаблони продуктів, технології,програмне забезпечення, дизайн, художні твори, графіку иинформацию, розміщену або описану на сайті) може бути захищено авторскимправом, бути власною розробкою або предметом прав на результатыинтеллектуальной діяльності або інших прав, що належать AGTL або яким-небудь іншим особам, любоенесанкционированное використання розміщених на ньому матеріалів може нарушитьзаконодательство про захист авторських прав, товарних знаків і інші закони илидействующие права на результати інтелектуальної діяльності або інші права.

Користувачам разрешаетсявоспроизводить в друкованому вигляді або поширювати матеріали (наприклад,через посилання в соціальній мережі) за умови, що:

·Використання таких матеріалів носить личныйи некомерційний характер.

Symbol;mso-bidi-font-family:Symbol;color:#333333;mso-ansi-language:UK">·Збережена вся інформація про авторскихправах, товарні знаки та інша аналогічна інформація, що міститься в исходныхматериалах або їх копіях.

·Матеріали, розміщені на сайті, не даютоснования вважати, що AGTL представляє відгук або рекомендує третім лицамкакую-небудь організацію, її продукти або послуги, і не використовуються ввышеуказанных цілях.

Не допускається модифікація,копіювання, публікація, використання або поширення в публічних иликоммерческих цілях розміщених на сайті матеріалів без прямого письменногоразрешения власника таких матеріалів, включаючи посилання на сайти третіх осіб. AGTLне несе ніяких рисковили відповідальності за факти неотримання користувачами зазначеного дозволу.

AGTL , логотип AGTL є зареєстрованими товарними знакамиили просто товарними знаками AGTL, і інші назви продуктів і послуг,згадані на сайті, також можуть бути зареєстрованими товарними знаками илипросто товарними знаками AGTL або їх афілійованих осіб. Для їх использованиятребуется спеціальне попереднє дозвіл від AGTL, а також заключениелицензионного угоди з AGTL. Несанкціоноване використання указанныхили інших товарних знаків з комплекту товарних знаків AGTL категорическизапрещается у відповідності з чинним законодавством. Щоб получитьписьменное дозвіл, зверніться до адміністратора сайту.

Для зручності наших пользователейпредоставляются посилання на сайти третіх осіб. AGTL не контролює і не несетответственности за роботу таких сайтів або їх зміст. Для AGTL имеетприоритетное значення захист своєї репутації і товарних знаків, і ми оставляемза собою право вимагати вилучення будь-яких посилань на наш інтернет-сайт.

Категорично заборонені і могутрассматриваться як порушення законодавства про захист авторських прав итоварных знаків наступні види діяльності:

·посилання на сайт, що тягнуть за собойнесанкционированное використання логотипу AGTL;

·будь-які посилання, які искажаютунифицированный покажчик ресурсу (URL) та (або) обходять початкову сторінку або сторінки,що містять копірайт AGTL.

 

© 2017 Всі права захищені.