Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Юридичний податковий консалтинг

Виберіть підкатегорію

Юридичний податковий консалтинг. Консультування з податкових питань податкового адвоката.

Податкове законодавство одна з найбільш швидко розвиваються галузей права: нововведення з'являються практично кожен місяць. При цьому вироблені зміни податкового законодавства часто ще більше погіршують положення платників податків. Крім того, незважаючи на постійні зміни в податкових нормах з кожним днем виникає все більше правових прогалин і неточностей.

Окремі норми законодавства, особливо податкового, відрізняються своєю неконкретностью, існує ризик, що розуміння платником податків того або іншого питання відрізняється від уявлень контролюючого органу.

Багато хто вважає, що законодавчі прогалини і неточності роз'яснюються неадресными листами контролюючих органів і податкових фіскальних органів, однак, цей інструмент не універсальний і, на жаль, не може бути серйозним захистом у податкових спорах. По закінченні декількох років після внесення черговий норми вже можна говорити про наявність судової практики з даного питання, яка більш інформативна для оцінки податкових ризиків. Але багато питань виникають, як правило, відразу після введення нових норм, коли офіційні органи ще не встигли випустити роз'яснення, а говорити про судової практиці рано.

На жаль, практика по багатьом вже старими нормами податкового законодавства також мінлива, як і сама податкове право. Є цілий ряд «хворих місць» будь-якого бізнесу, потребують пильного контролю. Допомогти в цьому може податкова консультація.


Складними питаннями на даний момент були і залишаються:

  • отримання розстрочки, відстрочки платежів по податку, податкового кредиту;
  • залік і повернення податків, сплачених раніше;
  • визнання витрат економічно обґрунтованими в цілях податку на прибуток;
  • робота з "фіктивними" на думку контролюючого органу фірмами;
  • спеціальні правила оподаткування прибутку, зокрема, при роботі з цінними паперами та інструментами термінових угод, ЗЕД, за договорами агентування і комісії, страхування, при роботі з іноземними партнерами;
  • отримання податкового кредиту по ПДВ, особливо в договорах комісії та агентування, оренди та передачі прав, при купівлі прав на землю, у митних відносинах;
  • застосування пільгових ставок та спеціальних режимів ПДВ і мит;
  • застосування режимів обкладення ПДФО, особливо за операціями з цінними паперами та правами;
  • застосування спеціальних податкових режимів: ЄСВ, системи оподаткування при виконанні угод про розподіл продукції – межі допустимого застосування, можливості для поділу різних режимів в одному бізнесі.

Можливо, Ви впізнали свою компанію в однієї або декількох з цих проблем? Податковий адвокат допоможе у вирішенні цих та інших завдань.

Перевірте свій бізнес, може бути, рішення, які Ви приймали раніше, вже суперечать швидко мінливого законодавства і судової практиці.

У Вас є потреба в консультуванні з цим чи інших питань? Наші фахівці завдяки своїм знанням і досвіду допоможуть правильно і своєчасно відповісти платнику податків на всі виникаючі питання, а також у випадку спірної ситуації з податковими органами відстояти Ваші інтереси як в досудовому, так і в судовому порядку.

Переваги послуги

1. Виявлення помилок в бізнес-процесах.

2. Можливість уникнути негативних наслідків у вигляді податкових донарахувань.

3. Конкретний перелік застосовуваних коригувальних дій для мінімізації ризиків.


Зміст

1. Інформаційно-методичний супровід ведення бухгалтерського і податкового обліку, моніторинг змін законодавства

2. Консультації з проблемних питань;

3. Аналіз чинного законодавства в розрізі процесів та обставин, які можуть вплинути на формування податкових зобов'язань


Ви отримуєте

1. Професійну думку з питання, що цікавить

2. Підтвердження або спростування своєї думки з альтернативних незалежних джерел