Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Податковий адвокат

Податковий адвокат

Адвокат по податкових справах – це фахівець в області бухгалтерії і фінансів, в чиї обов'язки входить захист прав клієнта в державних органах з питань оподаткування, а також допомога з ведення фінансової документації. Помилки трапляються у всіх – у звітностях фізичних осіб, індивідуальних підприємців, організацій, а також у співробітників податкової служби. Наша компанія пропонує послуги висококваліфікованих адвокатів для вирішення будь-яких фінансових проблем та податкових спорів, а також консультації з податкових питань, представлення інтересів в податковому органі, в арбітражному суді та багато іншого.


Для чого звертатися до послуг податкового адвоката або юриста?

Фінансові зобов'язання є як у звичайних громадян - фізичних осіб, так і у підприємців ФОП, і організацій. Незалежно від роду діяльності, кожен тим чи іншим чином стикається з необхідністю подання фінансової звітності в податковий орган. Організації та підприємці знайомі з процедурою дуже близько, тому процес найчастіше проходить в автоматичному режимі. Однак елементарні помилки у звітах можуть стати приводом для позапланової податкової перевірки – адвокат у такому випадку просто необхідний, він стане вашою гарантією успішної взаємодії зі співробітниками податкової служби. Фахівець не тільки захистить ваші інтереси, але і знайде причину помилки, яка трапляється і в інспекторів податкового органу.

Нерідкі випадки, коли конфлікт переростає в судовий процес, і тільки у суді виходить домогтися законного і справедливого рішення. Податковий адвокат допоможе грамотно скласти позовну заяву, відзив на позов, скарги на дії податкового органу або оскаржити рішення у вищестоящому податковому органі. Крім цього, в його обов'язки входить представлення інтересів клієнта в суді, захист і докази правоти платника податків, якщо податківці пред'являють необґрунтовані претензії. Органи судової влади з-за великого навантаження можу залишити без уваги дуже важливі факти, на які зверне увагу адвокат по податкових спорах. При необхідності адвокат витребовує додаткові докази, зробить правильні розрахунки.


Адвокат по податкових справах

Порушення податкового законодавства – явище поширене. Але далеко не завжди правопорушення у цій сфері наслідок злого умислу. Часто це викликане мінливістю та невизначеністю законів у цій галузі. Податковий адвокат – фахівець, який допоможе вам уникнути лави підсудних за несплату податків.

Статті про податкові злочини носять так званий відсильний характер. Кваліфіковану допомогу щодо ст. 212 КК України може надати лише фахівець, компетентний у сфері кримінального, кримінально-процесуального, так і податкового права. Таким є адвокат по податкових злочинах.

Податкові правопорушення призводять до економічних втрат і обмеженням особистих прав. Податкові злочини позбавляють права обіймати посаду і загрожують позбавленням волі. Саме тому громадяни самостійно не оскаржують податкові рішення, а підприємства зайвий раз перестраховуються у грамотних юристів.

«З представниками податкових органів краще не сперечатися» – одна лінія багатьох платників податків. «Ми готові посперечатися з податкової, тому що впевнені у своїй правоті» – думку, яку поділяє меншість. Причини та мотиви звернення до податковим фахівцям, що не працюють у державних структурах, різні.

Податковий адвокат не вправі розкривати таємниці та цифри клієнтів. Скажемо тільки одне: «Якщо Ви починаєте вести розмову за свої права згідно з Податковим кодексом України, ведіть його грамотно, з аргументованими підтвердженнями і переконливими доказами».

Більше того, сьогодні керівники приватних організацій перевіряють своїх юристів і бухгалтерів, розуміючи, що обсяги робіт і наявність компаній перевищує ліміт, з якими працівники повинні справлятися.

Донарахування ПДВ та інші заходи загрожують банкрутством, якщо були здійснені непоправні помилки. Комерційні організації, як і громадяни, займають гроші. Юридичні особи вдаються до позик від засновників і банківськими кредитами.

Тому, витрати повинні враховуватися згідно цілям позик, що на практиці не завжди виконується. Дійсно, при повсякденній роботі бухгалтера в перервах між квартальними і річними звітами можуть допустити грубі порушення.

Крім того, часто фінансистам ставляться завдання, спочатку порушують податкове законодавство. Юристам, які займаються комерційними і виробничими завданнями, не вистачає часу або спеціалізації оперативно попередити і документально оформити порушення податкового законодавства. Директора свідомо йдуть на порушення заради прибутку. Однак, коли прибуток варто особистої свободи всі бажають спастися.

Для громадян послуги податкового адвоката виражаються в консультуванні та складанні обґрунтованих заяв на порушення податкового законодавства.

Громадяни та комерційні організації з податковими адвокатами зустрічаються часом, на жаль, рідше, ніж потрібно для захисту права. У суперечці з ГФС, інспекціями районних податкових деколи не вистачає часу для продуманої захисту, тому що клієнт затягує звернення.

Настійно рекомендується краще двічі проконсультуватися з податковим адвокатом, перш ніж самостійно безкоштовно почати суперечку.