План перевірок на 2018 рік
План перевірок на 2018 рік

План перевірок на 2018 рік

Державної регуляторної службою затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.

Підставою для проведення комплексного планового заходу держнагляду щодо суб'єкта господарювання є внесення одного і того ж суб'єкта господарювання в плани здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (ст. 5 Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності").

Перевірка проводиться один раз в рік і виключно у терміни, встановлені Планом. Суб'єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) шляхом письмового звернення до ГРС. У такому випадку перевірка проводиться у відповідності з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Завантажити план у форматі .xlsx

info
Нагадаємо, Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК.