Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Судове оскарження рішень ДФС

Судове оскарження рішень податкової у всіх інстанціях

Судове оскарження - складний і трудомісткий процес, що вимагає високої кваліфікації як у податковому, так і процесуального права.

Це дійсно складно?

Тільки для початку розгляду платнику податків необхідно підготувати:

  • заяву з описом своєї позиції по кожному оскаржуваному доводу;
  • документи, що є доказами доводів платника податків;
  • документи, що підтверджують процедуру проходження досудового оскарження;
  • процесуальні документи, необхідні для подачі заяви (підтвердження про сплату судового збору, повідомлення податкового органу про подану заяву та інші технічні документи).

У складних випадках обсяг наданих документів досягає декількох томів, при тому, що помилка в кожному з документів загрожує відмовою у захисті прав платника податків. Сам виступ у суді також вимагає досвіду і підготовки. Не секрет, що від уміння подати інформацію часом залежить результат справи.


Це дійсно займе багато часу і сил?

Для розгляду судових справ в Україні залежно від категорії справ передбачені такі етапи:

попереднє засідання та адміністративного суду першої інстанції;

розгляд справи в апеляційній інстанції;

розгляд справи в касаційній інстанції.

У складі кожного етапу може бути кілька засідань. Останній етап зустрічається на практиці досить рідко – тільки в дуже складних і прецедентних справах, однак, два перших етапи проходить абсолютна більшість податкових спорів. Засідання ведеться за спеціальними правилами судочинства, іншим, ніж це буває у звичайних корпоративних спорах. Якщо Вам не знайомі ці правила, Ви ризикуєте програти справу за процесуальних помилок. Чи готові Ви ризикувати своїми грошима і часом?

З нашого досвіду, тільки своєчасне звернення до професіоналів дозволяє впоратися з цим завданням. Ми маємо необхідний досвід і кваліфікацію і будемо раді представляти Ваші інтереси.

Ми розуміємо, що в кожному судовому процесі є ризики відмови, і поважаємо право наших клієнтів ефективно витрачати свої кошти. Перед кожним судовим процесом ми проводимо для наших клієнтів попередній аналіз можливих судових перспектив, для нас важливо, щоб наша робота була для Вас максимально продуктивна, і Ви приймали рішення про початок складної та тривалої судової процедури, маючи всю необхідну інформацію у своєму розпорядженні.