Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Консультації у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування

Консультації у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування

Під «Консультацією» розуміється надання письмової або усної відповіді на питання замовника з оподаткування чи з бухгалтерського обліку. Надання послуги у вигляді письмової відповіді або усної відповіді відбувається за вибором замовника.

Наші спеціалісти надають широкий перелік консультацій у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування, в тому числі по спірних і складних питань; з питань, пов'язаних із застосуванням нового законодавства, з питань міжнародного оподаткування підприємствам різних галузей.


Наші переваги

  • багаторічний практичний досвід роботи професійних фахівців в області бухгалтерського обліку та оподаткування;
  • знання норм законодавства та специфіки в різних галузях економіки, моніторинг регулярно внесених поправок, судової практики;
  • всебічний і детальний аналіз положень законодавства, роз'яснень уповноважених органів, думок незалежних експертів.

Ми здійснюємо допомогу в виборі оптимальної системи оподаткування з урахуванням завдань для конкретного бізнесу.


Для чого потрібна консультація по податках?

Звернувшись за податковою консультацією, або за податками в нашу копанню, можна отримати інформацію, яка б враховувала всі складності податкового законодавства та існуючу практику податкових органів.

Застосування законодавства в податковій сфері дуже важливо, бо законодавство і трактування податкових норм, які часто змінюються податковими органами.

Консультація по податках, здатна дати новий погляд на ведення бухгалтерського обліку підприємства, з точки зору оптимізації оподаткування.

Своєчасна консультація по оподаткуванню, може створити передумови для істотної економії коштів підприємства, при здійсненні різних операцій.


Консультація по податках, питання оплати

Як юридичні, так і фізичні особи стикаються з нормами податкового права.

Самостійно розібратися в податкових питаннях, досить складно, тому доводиться вдаватися до допомоги податкового юриста.

Підшукуючи недорогий і зручний консультацію по податках в інтернеті, і порівнюючи ціни на послуги в різних юридичних фірмах, завжди звертаєш увагу на заголовки «безкоштовна консультація по податках» або «перша консультація податкового юриста безкоштовно». І це дійсно так, багато сайтів юридичних компаній рясніють такими заголовками.

Проте, як всі знають, що «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці», а такий спосіб залучення клієнтів в офіс направлений для зовсім не безкоштовної консультації по податках. Після поверхневого консультування помічника юриста завжди з'ясовується, що для глибокого, всебічного розгляду податкового спору, необхідно записатися на прийом до юриста і приїхати в офіс.

Необхідно розуміти, що кожна праця має бути оплачена, тому не варто розраховувати на безкоштовну юридичну допомогу по оподаткуванню, це не привід "тренуватися на кішках".

Такий підхід може обійтися досить дорого, адже податкові питання завжди пов'язані з штрафними санкціями. Пошуки безкоштовної консультації можуть відібрати не тільки дорогоцінний час, також, спираючись на поверхневі відомості такий "безкоштовної консультації за податками", можна зазнати відчутних втрат.

Звертаючись за допомогою в податкових питаннях до адвоката, слід враховувати її мотивацію, репутацію і порядність, адже від цього залежить правильне вирішення податкових питань, а значить майбутнє.


Абонентське консультування з бухгалтерського обліку та оподаткування

Консультаційні послуги можуть бути надані у формі щомісячного абонентського супроводу.

Абонентське консультування - це найбільш підходящий варіант для тих організацій, у яких регулярно виникають питання в області бухгалтерського обліку та оподаткування.

Для організацій, які бажають укласти договір абонентського консультування, ми пропонуємо різні варіанти формування ціни, які залежать від частоти консультацій.