Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Захист в ході перевірки

Захист в ході перевірки

Представлення інтересів клієнта (захист при податкових перевірках) в ході податкової перевірки – це послуга виїзду та особистої присутності адвоката, юриста-консультанта або бухгалтера в ході проведення заходів податкового контролю і при розгляді актів податкових перевірок, організація безпосередньої комунікації між фахівцями нашої податкової практики і перевіряючим податковим органом.

Це максимально ефективна міра, що дозволяє усунути всі можливі помилки у вибудовуванні лінії поведінки платника податків ще до того моменту, як вони будуть оформлені податковим органом.

В ході проведення податкової перевірки податкові інспектори дивляться не тільки на допущені порушення компанією, але і оцінюють платника податків з точки зору його можливостей оскаржити рішення, прийняте податковою перевіркою. Присутність досвідченого консультанта, що представляє інтереси платника податків, неодмінно буде прийнято до уваги податковими органами, що в підсумку позначиться на кількості донарахувань. Адже супровід податкової перевірки кваліфікованим фахівцем, що мають великий досвід взаємодії з податковими органами, це гарантія того, що податкові органи не зможуть донарахувати необґрунтовані платежі, не зможуть запросити непотрібних документів і отримають відповіді на свої запити, що представляють позицію платника податків з максимальним урахуванням його інтересів.

Важливо також розуміти, що модель або тактика поведінки платника податків та захисту при податкових перевірках повинна бути побудована спочатку вірно: багаторічна судова практика відкидає ті ситуації, у яких платник податків намагається змінити свої доводи на стадії суду. Великий масив податкових претензій набагато простіше і дешевше запобігти на стадії самої перевірки, ніж оскаржувати їх у подальшому.

Наш досвід говорить про те, що саме помилки, допущені безпосередньо в ході проведення податкових перевірок, як правило, закінчуються самими довгими і часто збитковими для платника податків судовими процесами.


Для кого особливо актуальна ця послуга?

Кваліфікована захист прав платників податків при проведенні податкових перевірок безпосередньо в ході заходів податкового контролю особливо важлива з чисто практичної точки зору, коли:

  • мова йде про виїзний податкової перевірки з можливим великим донарахуванням податку (з ризикованими операціями, що перевіряються періодах, великими відшкодуваннями податку, податковими пільгами та/або агресивним стилем податкового планування);
  • в організації відсутній власний штат юристів, що спеціалізується на податковому праві;
  • в організації змінився головний бухгалтер або керівник, а новий працівник ще не встиг вивчити всі слабкі і сильні сторони компанії;
  • податкові інспектори дають зрозуміти, що їм необхідно донарахувати певну суму недоїмки в будь-якому випадку.

Особливості послуги

Послуга безпосереднього захисту інтересів платника податків з особистою присутністю юриста передбачає надання клієнту юриста – індивідуального менеджера, який буде вести від імені клієнта всі переговори з податковим органом. Як правило, дана послуга включає в себе наступні етапи взаємодії між клієнтом і фахівцями нашої податкової практики:

  • Аналіз наявних процесуальних рішень і документів, винесених податковим органом у ході перевірки;
  • Вибірка найбільш великих і/або ризикованих з податкової точки зору операцій клієнта за період, що перевіряється;
  • Аналіз первинної документації, договорів, реєстрів та регістрів за обраним операціями, рекомендації щодо можливого усунення допущених помилок до того моменту, коли вони були виявлені податковим органом;
  • Визначення перспектив можливого спору з податковою інспекцією, стратегії поведінки платника податків;
  • Особиста присутність і представлення інтересів клієнта за дорученням в ході всіх заходів податкового контролю;
  • Поетапне супровід та оскарження результатів податкової перевірки.

В рамках надання послуги спеціаліст завчасно аналізує всі документи, винесені в ході перевірки податковим органом, включаючи рішення про призначення перевірки, вимоги про надання документів, довідку про завершення податкової перевірки, рішення про призначення (додаткових) заходів податкового контролю, рішення про зупинення / продовження податкової перевірки, акт податкової перевірки, а також всі процесуальні документи, спрямовані Вами адресу податкового органу з моменту початку перевірки (листи, скарги, заперечення, опису наданих документів тощо). Ми просимо завчасно надати повний пакет процесуальних документів, щоб ми могли діяти у Ваших інтересах ефективно.