Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Запити податкових органів

Запити податкових органів

При проведенні податкових перевірок, а також поза межами таких перевірок, податкові органи можуть запросити додаткові документи та інформацію у платника податків або його контрагентів. Причому іноді на практиці такий запит може бути складений з істотним перевищенням прав податкових органів. Відповідати чи ні?

Пояснення по таким запитам можуть захистити платника податків від ризиків або, навпаки, стати причиною нових донарахувань. Крім того, можуть виникнути ситуації, коли платник податків просто не може подати документи за запитом: запитувані документи можуть бути, можуть бути втрачені або складені з помилками. Що ж робити платнику податку в такому випадку, адже неподання документів спричинить за собою накладення штрафу?

При уявній простоті цієї дії, як правило, саме відповіді на запити лежать в основі комунікації з відповідальним органом – від такої відповіді залежить все подальше спілкування з податковим органом на кілька періодів вперед.


Зміст послуги

Наші фахівці будуть раді допомогти Вам у підготовці відповідей на запити податкових органів, зокрема:

  • проаналізувати запит з точки зору повноважень податкового органу на отримання истребуемой інформації;
  • дати консультацію про можливі наслідки відповіді на запит, його мотиви і причини;
  • підготувати пояснення для податкового органу, які максимально відповідають інтересам платника податків;
  • при необхідності представляти інтереси платника податків при дачі усних пояснень у податковому органі;
  • оскаржити дії податкового органу та його посадових осіб, якщо це потрібно для захисту інтересів платника податків.

Яким би складним не опинився запит податкових органів, наші клієнти вправі розраховувати на оперативну допомогу з боку наших фахівців, які допоможуть побудувати взаємодію з податковими органами з найбільш вигідною для платника податків позиції.