Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Діагностика ризиків ТЦУ

Діагностика ризиків ТЦУ

Наші фахівці допоможуть Вам визначити наявні у Вас ризики, побудувати оптимальну структуру контролю за рыночностью цін і взяти на себе всі проблеми, пов'язані зі спілкуванням з податковими органами з питання контрольованих угод.

У зв'язку з тим, що в нормативному регулюванні норм трансфертного ціноутворення до цих пір залишається безліч правових прогалин і неточностей, тлумачення багатьох норм ґрунтується лише на наявних листах Мінфіну і ГФС України. Але, незважаючи на велику кількість таких рекомендацій, багато питань залишаються не розкриті, крім того, частина листів суперечать один одному. Допомогти в трактуванні норм трансфертного ціноутворення не може і судова практика – на даний момент вона ще не сформована.

Таким чином, на даний момент ТЦУ є одним з найбільш ризикованих інститутів податкового права з точки зору донарахувань податковими органами, адже чим більше прогалин і неточностей в законодавстві, чим складніше сама процедура ціноутворення, тим більше ймовірність, що у податкового інспектора та платника податків буде різне трактування однієї і тієї ж норми. Між тим, штрафи за порушення правил ТЦУ є на даний момент найбільшими в податковому праві.

Ми працюємо з зручними для Вас формами запитів і в зручному для Вас форматі, наприклад:

  • аналіз окремих договорів і угод між взаємозалежними особами;
  • аналіз та налагодження системи контролю за трансфертним ціноутворенням в цілому по компанії;
  • методичні рекомендації про перевірку даних про контрагентів з метою уникнення ризиків за ТЦУ;
  • аналіз і модифікація структури відносин між взаємозалежними особами для мінімізації ризиків за ТЦУ;
  • консультації щодо окремих питань податкового права в рамках ТЦУ.

Ми працюємо як з українськими підприємствами, так і з іноземними елементами. Ми готові допомогти Вам скласти документацію про ринковості ціни і підтвердити її, супроводжувати перевірку з трансфертного ціноутворення або відстояти Ваші інтереси в суді.