Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Визначення ринкових цін

Визначення ринкових цін

Норми трансфертного ціноутворення встановлюють п'ять методів визначення ринкової ціни для визначення оподатковуваного доходу в угодах, сторонами яких є взаємозалежні особи:

  • метод порівнянних ринкових цін;
  • метод ціни наступної реалізації;
  • витратний метод;
  • метод порівнянної рентабельності;
  • метод розподілу прибутку.

При здійсненні разової угоди ринкова ціна може бути визначена за результатами незалежної оцінки, але тільки у випадку, якщо до такої операції неможливо застосувати жоден із перерахованих методів.

Застосування кожного з методів можливо тільки в суворій послідовності, тобто податковим законодавством встановлено, що кожний наступний метод (або група методів) визначення ціни застосовується у разі, якщо немає можливості застосувати попередній. Обґрунтування вибору методу та порядку його застосування вимагає високої кваліфікації і достатнього досвіду роботи з законодавством з трансфертного ціноутворення, а також специфічного інформаційного оснащення, доступу до баз даних. Це є спільною роботою і економістів та юристів.


Ви боїтеся помилитися у заплутаному регулювання ТЦУ?

Визначити найбільш правильну і вигідну для клієнта методологію визначення ринкової ціни, а також підготувати обґрунтування вибору методу для її визначення допоможуть наші фахівці. Ми працюємо з урахуванням особливостей Вашого бізнесу, його активів і функціонального зв'язку між компаніями. Технологія запитів і аналізу інформації розроблялася спеціально для реалізації даного виду послуг. При необхідності ми також організуємо оцінку активів силами професійних оцінювачів – наших партнерів.