Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Повідомлення про контрольованих операціях

Повідомлення про контрольованих операціях

АГТЛ надає послуги з бухгалтерського та податкового консультування, а також виконання різних проектів, аналізу, розробки, а також їх впровадження в різних галузях бізнесу.

У нашому штаті працюють професіонали, які мають великий досвід виконання консалтингових проектів.

Ми якісно і оперативно надамо консультаційні послуги з різних напрямків бухгалтерського обліку і оподаткування.


Наші переваги

  • багаторічний практичний досвід роботи професійних фахівців у сфері трансфертного ціноутворення;
  • виявлення податкових ризиків, що виникають при взаємовідносинах з взаємозалежними особами та розробка рекомендацій щодо їх мінімізації;
  • індивідуальний підхід до Ваших обставин, що допоможе вирішити навіть найскладніші проблеми.


Для обґрунтування відповідності ціни контрольованих операцій ринковими цінами необхідно підготувати всю документацію по таким операціях для надання в податкові органи.

Попередження та пакет документів готуються по кожній організації, з якою укладалися контрольовані операції.

Неправомірне неподання у встановлений термін платником податків до податкового органу повідомлення про контрольованих угодах, скоєних в календарному році, чи подання платником податків до податкового органу повідомлення про контрольованих угодах, що містить недостовірні відомості, тягне стягнення штрафу.

Види послуг

Ми надаємо послуги в сфері трансфертного ціноутворення з підготовки повідомлень та документації про контрольовані операції. Наші досвідчені фахівці успішно працюють за даним напрямком.

При підготовці повідомлень та документації про контрольовані операції ми здійснюємо наступні види робіт:

  • аналіз бізнесу;
  • інвентаризація угод і принципів їх ціноутворення;
  • обґрунтування методу визначення ринкових цін для цілей оподаткування, які застосовуються джерел інформації про співставних операціях;
  • перевірка відповідності цін у контрольованих операціях ринковому рівню;
  • підготовка Повідомлення про контрольованих операціях;
  • підготовка всієї документації по контрольованій угоді (групі угод) для надання в податковий орган.

За результатами роботи Ваша компанія отримує готове повідомлення по контрольованих операціях для надання в податковий орган.

Наша компанія має досвід роботи у сфері трансфертного ціноутворення, що, безсумнівно, допоможе в мінімізації податкових ризиків, що виникають при взаємовідносинах з взаємозалежними особами.

Правильно складене повідомлення і грамотно оформлена документація захистить Вашу компанію від можливих претензій з боку податкових органів і штрафів.

Вартість послуг з підготовки повідомлень та документації про контрольовані операції залежить від характеру бізнесу компанії, а також від кількості здійснених у звітному періоді контрольованих угод.