Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Оптимізація податків

Оптимізація податків

Платники податків часто не мають уявлення про податковий потенціал свого бізнесу, хоча розумна оптимізація і мінімізація податків дозволила б багатьом зробити ефективне оподаткування значно меншим.

Зниження податкового навантаження як холдингу в цілому, так і окремого підприємства, здійснюване за допомогою застосування певних податкових інструментів і механізмів, таких як: спеціальні податкові режими та пільги, а також інші допустимі в конкретних випадках правові та економічні методи.

Оптимізація оподаткування та захист бізнесу – як і раніше два найбільш популярних запиту від представників бізнесу. Мінімізації податкових витрат можна досягти абсолютно легальними методами. В основі оптимізації податкового навантаження та мінімізації податкових витрат, лежить здійснюється планування податкових витрат. Багато хто помилково змішують такі різні поняття, як планування податків, їх мінімізація та звичайно оптимізація, а також ухилення від сплати податків.

Слід врахувати, що зменшення податкових виплат не завжди веде до зменшення розміру витрат та збільшення прибутку підприємства. При цьому, така зв'язок часто є не прямою і опосередкованою. Так, скорочення одного податку або збору може призвести до збільшення іншого і в доповнення до застосування контролюючими органами фінансових санкцій.


Принципи мінімізації і оптимізації податків від АГТЛ:

Ми віримо в те, що платник податку не повинен платити зайві податки, що цей підхід руйнівний для бізнесу (і держави, в кінцевому рахунку);

Ми віримо в те, що платник податків повинен знати свої права і користуватися ними для законного зниження податкового тягаря;

Ми віримо в те, що кожен бізнес унікальний і тільки адресні, спеціально підібрані рішення здатні оптимізувати його оподаткування та податкові ризики;

Ми віримо в те, що ми можемо допомогти Вам у будь-якій ситуації: знизити ризики Вашого бізнесу і дозволити більш ефективно витрачати кошти.

Якщо Ви теж в це вірите чи поки не вірите, але хотіли б переконатися, ми будемо раді Вам допомогти.

Наші рекомендації завжди засновані на практиці вирішення питань у податкових спорах, і ми завжди оцінюємо практичні наслідки для бізнесу. Ми всебічно вивчаємо бізнес клієнтів і не пропонуємо рішень, які не можна було б згодом захистити перед податковими органами. Ми завжди виходимо з потреб саме Вашого бізнесу і Вашого бачення його майбутнього.

Не небезпечна податкова оптимізація? Ні, не небезпечна. Більш того, небезпеку становить відсутність оптимізації податкових платежів – воно здатне спричинити бізнес, позбавивши його можливості на розвиток. При цьому ми не говоримо про незаконну оптимізації оподаткування підприємства або особи - банальним ухиленням від сплати податків шляхом заниження податкових платежів. Ми говоримо про законні способи оптимізації податкових платежів, доступних засобах податкової мінімізації та оптимізації.


Засоби податкової мінімізації та оптимізації

Це міф, що оптимізація оподаткування підприємства неможлива законним способом, більш того, це нічим не обґрунтований міф. Податкове право являє безліч можливостей для оптимізації системи оподаткування, використовуючи:

  • податкові пільги та преференції;
  • податкові відрахування;
  • пільгові режими оподаткування (оптимізація системи оподаткування);
  • додаткові податкові коефіцієнти;
  • особливі податкові зони та інвестиційні пільги;
  • і інші інструменти.

Іноді для досягнення значного податкового ефекту досить переформулювати кілька суттєвих договорів або положень облікової політики, в інших випадках необхідно змінити всю систему грошових потоків в компанії.

Варто зазначити, що податкова оптимізація-це не разової процес – російське законодавство регулярно змінюється, скорочується кількість податкових пільг і звільнень, а також латаються «дірки» в законодавстві, тому проводити аналіз варіантів зниження податкового навантаження необхідно регулярно.


Умови податкової оптимізації

Податкова оптимізація - складна робота, що вимагає досконального вивчення бізнесу клієнта, аналізу можливих податкових ризиків та існуючої практики, спільної роботи юристів та економістів, які мають кваліфікацію в оподаткуванні. Жодна дія, спрямоване на ефективність оподаткування, не може бути розглянута у відриві від економічної природи бізнесу, інших податків і грошових потоків у цілому (наприклад, збільшення витрат з податку на прибуток може призвести до збільшення ПДВ, спотворити бухгалтерський баланс або зробити компанію менш привабливою для інвестицій). Найменша помилка у податковій оптимізації організації призведе не тільки до зворотного ефекту – збільшення податків, але і може спричинити за собою санкції – штрафи і пені. Саме тому для ефективної оптимізації податкового тягаря компанії необхідно участь максимально досвідчених фахівців, які не раз застосовували свої знання на практиці.


Наші послуги

Ми пропонуємо широкий перелік послуг по розкриттю податкового потенціалу Вашого бізнесу, зокрема:

  • рекомендації по ефективному використанню пільг, відрахувань, відшкодування ПДВ, оптимізації систем оподаткування та інших засобів податкової оптимізації;
  • аналіз і рекомендації по власницької структурі бізнесу з метою оптимізації оподаткування чистого прибутку при виплаті її акціонерам;
  • оптимізація з податкової точки зору відносин елементів бізнесу між собою – (оптимізація договірних відносин і балансування цін в системі угод);
  • вибір регіону для діяльності з урахуванням регіональних податкових пільг та особливих зон.

Проекти з оптимізації ефективної ставки оподаткування є, напевно, найбільш складними нашими проектами, але вони ж є і нашими улюбленими проектами. Ми будемо раді надати у Ваше розпорядження весь наш досвід і знання, будь ласка, звертайтеся.