Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Податкове планування

Податкове планування

Зниження податкового навантаження як холдингу в цілому, так і окремого підприємства, здійснюване за допомогою застосування певних податкових інструментів і механізмів, таких як: спеціальні податкові режими та пільги, а також інші допустимі в конкретних випадках правові та економічні методи.

Оптимізація оподаткування та захист бізнесу – як і раніше два найбільш популярних запиту від представників бізнесу. Мінімізації податкових витрат можна досягти абсолютно легальними методами. В основі оптимізації податкового навантаження та мінімізації податкових витрат, лежить здійснюється планування податкових витрат. Багато хто помилково змішують такі різні поняття, як планування податків, їх мінімізація та звичайно оптимізація, а також ухилення від сплати податків.

Слід врахувати, що зменшення податкових виплат не завжди веде до зменшення розміру витрат та збільшення прибутку підприємства. При цьому, така зв'язок часто є не прямою і опосередкованою. Так, скорочення одного податку або збору може призвести до збільшення іншого і в доповнення до застосування контролюючими органами фінансових санкцій.

Послуги податкового планування - зменшення податкових виплат, розподіл податкового навантаження. Визначення податкових ризиків.

При здійсненні податкового планування організація створює певну схему, згідно з якою вона планує здійснювати фінансово — господарську діяльність. Основне завдання організації при цьому полягає в тому, щоб правильно застосувати і згрупувати використовувані інструменти податкового планування з метою побудови системи, що дозволяє реалізувати завдання податкового планування найкращим чином. Схема податкового планування являє собою оптимальну структуру організації господарської діяльності господарюючого суб'єкта, вироблену з урахуванням відповідних вимог законодавства в якості варіанту оптимізації оподаткування відповідно поставленим цілям.

При здійсненні податкового планування необхідно враховувати імовірність змін у податковому законодавстві, які можуть бути пов'язані з тенденціями в розвитку податкової політики, встановленням нових форм і режимів оподаткування, коригування податкових ставок, скасуванням податкових пільг і т. д. Оцінка цієї ймовірності повинна проводитися на основі наявної інформації з урахуванням існуючих тенденцій податкової теорії і політики.


Переваги послуги

  • Зниження податкового навантаження, зменшення податкових зобов'язань, вибір оптимального податкового режиму підприємства або групи підприємств.
  • Виявлення системних і окремих помилок у бізнес-процесах.
  • Можливість уникнути негативних наслідків у вигляді податкових донарахувань.
  • Конкретний перелік застосовуваних коригувальних дій для мінімізації ризиків, у тому числі подальшому.
  • Послуги податкового планування - зменшення податкових виплат, розподіл податкового навантаження. Визначення податкових ризиків.
  • Оптимізація податкових платежів, мінімізація податкових втрат з конкретного податку або за сукупністю податків
  • Підвищення обсягу оборотних коштів підприємства.
  • Додаткові можливості для максимального збільшення прибутковості фінансово-господарської діяльності і для подальшого ефективного розвитку виробництва.


Види:

- Податкове планування податкового навантаження підприємства в цілому

- Податкове планування витрат за певним податком в цілому

- Податкове планування податкових витрат у рамках конкретної угоди (договору)


Зміст

1. податковий аудит, перевірка застосовуваних схем оподаткування

2. вибудовується загальна модель оподаткування та податкових витрат

3. розробка або зміна договірної бази, внутрішніх організаційних документів, систем внутрішнього контролю

4. розробка або зміна облікової політики або її елементів

5. усунення системних помилок податкового обліку, забезпечення якості податкових документів

6. розробка механізмів, що регулюють розміри сплати податків


Ви отримуєте

1. застосовну схему оптимізації податкових витрат з описом і посиланнями на законодавство, пакет документів певної угоди (договору, програми тощо)

2. висновок за спірним податковим і неврегульованим правових питань

3. рекомендації щодо порядку обчислення і сплати податків та зборів

5. оцінку ризиків при застосуванні рекомендованих оптимізаційних схем

6. оптимальне використання всіх можливостей оптимізації податків;

7. визначення правових наслідків оптимізації податків,

8. визначення механізмів реагування на зміну чинного законодавства і на дії фіскальних органів;

9. визначення ступеня складності в управлінні, застосування та реалізації оптимізації податків;

10. визначення стійкості до зовнішніх і внутрішніх факторів фіскальним

11. зменшення можливих негативних наслідків