Способи зворотнього зв'язку

Ви можете зв'язатися з нами через форму або ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПРОСТО - внизу сторінки, клікнувши на іконку зручного для Вас способу. ⇓

compare_arrows0

Податкова експертиза договорів (угод)

Податкова експертиза договорів (угод)

Кожна операція в господарській діяльності тягне за собою як цивільно-правові наслідки, так і податкові ризики, і ігнорування яких в більшості випадків тягне за собою негативні наслідки у вигляді: фінансових втрат, спорів з податковими органами, кримінального переслідування, а також негативного іміджу. Останніх можна уникнути шляхом комплексного аналізу податкових ризиків угоди (податкової експертизи договорів).

Експертиза з питань оптимального оподаткування і детальний аналіз комерційних угод з точки зору податкових ризиків є найважливішою умовою ефективного стратегічного планування будь-якого підприємства.

Ми приділяємо особливу увагу експертизі саме податкових аспектів угод і операцій, оскільки негативні наслідки податкових ризиків існують при будь-якій угоді.


Переваги послуги

1. Зниження податкового навантаження, зменшення податкових зобов'язань, вибір оптимального податкового режиму для кожної конкретної угоди.

2. Виявлення системних і окремих помилок у бізнес-процесах.

3. Можливість уникнути негативних наслідків у вигляді податкових донарахувань.

4. Конкретний перелік застосовуваних коригувальних дій для мінімізації ризиків, у тому числі подальшому.


Зміст

1. Проведення всебічного аналізу майбутньої угоди на предмет її податкового навантаження та відповідності положенням законодавства (національного та міжнародного).

2. Перевірка чистоти угоди і суттєвості податкового ризику, варіантів захисту власних інтересів і можливості досягти власних цілей.

3. Аналіз і оцінка можливих варіантів юридичного оформлення угоди, що не суперечать чинному законодавству;

4. Аналіз можливості використання податкових пільг, зменшення податкового навантаження та застосування пільгових ставок податків;

5. Оцінка можливих податкових наслідків як по внутрішніх операціях, так і за зовнішньоекономічними, укладених з компаніями, що працюють в офшорних або низькоподаткових зонах, при угодах між взаємозалежними компаніями або при використанні похідних фінансових інструментів.


Ви отримуєте

1. Зміцнення позиції підприємства перед можливою перевіркою податкових органів та запобігання можливих фінансових втрат у майбутньому.

2. Можливі варіанти угод, можливі схеми оподаткування за існуючими варіантами, а також переваги і недоліки запропонованих варіантів, рекомендації щодо доповнення або зміни тих чи інших положень договору.

3. Найкраще використання існуючих пільг оподаткування або ж наявних прогалин законодавства без відступу від мети угоди.

4. На стадії підготовки угоди - пропозиція формулювань і положень договору, що дозволяють звести до мінімуму або виключити податкові ризики при реалізації договору.

5. На стадії виконання угоди - податкова оцінка договору на предмет укладення з переліком виявлених проблемних зон і пропозиціями щодо їх зменшення або усунення.